LT

„Nematekas“ įgijo tarptautinį IFS sertifikatą

Visa „Nemateko” komanda 2021-uosius metus palydi su ypatingai geromis žiniomis. Didžiuojamės, jog sunkus ir atsakingas darbas leido pelnytai gauti IFS sertifikatą.

ŽŪB „Nematekas” įgijo tarptautinį IFS (International Featured Standard) sertifikatą, kuris GFSI (Pasaulinės maisto saugos iniciatyvos) yra pripažintas kaip maisto produktų saugos ir kokybės sertifikavimo bei gamybos procesų standartas.

Šis sertifikatas ne tik patvirtina maisto produktų bei gamybos procesų saugą ir kokybę, bet ir atveria naujas rinkos galimybes. IFS sertifikatą turinčioms įmonėms, tai padidina vartotojų pasitikėjimą,prekių įvaizdį ir suteikia skaidrumo.

Šį sertifikatą ŽŪB „Nematekas” gynėsi pagal naujausią - 7-ąją versiją, kuri įsigaliojo tik šiais metais. Yra du sertifikavimo lygiai – fondo (foundation) lygis (balas nuo 75 iki 95%) ir aukštesnis (higher) lygis (balas >95%). „Nemateko” nuoseklus bei sistemingas darbas, aukštas maisto saugos ir kokybės valdymas leido pasiekti aukštesnį (higher) lygį, kuriuo visas kolektyvas labai didžiuojasi.